Konsultacja dietetyczna/psychodietetyczna Poznań

UWAGA! Spotkania stacjonarne w Poznaniu wróciły! Wolne terminy od 15.marca.

Miło Cię widzieć poznańska Pyro! Skoro tutaj jesteś to albo łączy nas przywilej mieszkania w stolicy Wielkopolski, albo lubisz podróżować w poszukiwaniu fachowej pomocy. Jedno i drugie mnie cieszy, więc pozwól, że opowiem co mogę dla Ciebie zrobić w tym miejscu.

Niezależnie czy jesteś w pracy, w domu, na urodzinach przyjaciółki czy w kolejce na poczcie – Twój styl odżywiania jest z Tobą. Jeżeli widzisz w nim miejsca do poprawy, cierpisz na zaburzenia odżywiania lub chcesz coś zmienić w swoim życiu, możesz prosić o pomoc.

Jestem dietetyczką i psychodietetyczką, więc moje możliwości pomocy opierają się głównie na naprawianiu relacji z żywieniem. Od dłuższego czasu staram się to robić zdalnie, ale niektórzy potrzebują kontaktu twarzą w twarz – a więc jestem!

Potrzebujesz porozmawiać poza domem? Nie chcesz, by ktokolwiek Ci przeszkadzał? Czujesz, że wychodząc na wizytę jesteś bardziej zmotywowana(-y)? A może po prostu chcesz się ze mną spotkać i porozmawiać o swoich zmartwieniach przy dobrej kawie? Właśnie dla Ciebie otwieram drzwi gabinetu w Poznaniu.


Cena: 111zł za minimum 60 minut spotkania


Czego nie musisz się obawiać?

  • nie będę Cię mierzyć, ani ważyć, jeżeli tego nie chcesz
  • nie będę naruszać Twojej przestrzeni osobistej
  • nie miniesz się z nikim znajomym w korytarzu
  • żadne zdanie nie wyjdzie poza przestrzeń naszego gabinetu

Co zyskasz?

  • niezmiennie pomoc i wsparcie
  • chwilę, gdy możesz pomyśleć tylko o sobie
  • nie będziesz się przejmować czy połączenie internetowe Cię nie zawiedzie
  • ćwiczenia i narzędzia pracy możesz przetestować pod moim okiem

Dodatkowo!

Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic, a nudzi Cię perspektywa rozmowy w gabinecie – idźmy na całość! Możemy spotkać się w kawiarni, restauracji, barze przy Twoim miejscu pracy czy w innym miejscu, które stanowi dla Ciebie wyzwanie. Rozwiązujmy problemy w miejscu ich występowania.